אצלנו בהרמוניה פרחים רמת אביב, אנו מציעים שירות משלוחי פרחים ברמת אביב.
את הפרחים ברמת אביב ניתן לשלב עם הפתעות מתוקות, עם פירות, עוגות, יין ושוקולד, בכך להתאים את הזמנת הפרחים לכל אירוע.
מוקד ההזמנות שלנו פעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-20:00.
הזמנות מהיום להיום למשלוחי פרחים לרמת אביב מתקבלות במוקד ההזמנות שלנו עד השעה 18:00.
לעיתים ניתן להזמין עוד לאותו היום גם לאחר מכן, אנו מתחייבים לעשות את המירב על מנת לספק את השירות הטוב ביותר שתוכלו לבקש.
בימי שישי ובערבי חג מוקד ההזמנות פעיל בין השעות 07:00-14:00.

אנו ממתינים לך ב
1700-700-440

 זה לא מבצע – זה נוהל קבוע:
משלוח פרחים ברמת אביב חינם להזמנות מ 180 ש"ח ומעלה.
 להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח, עלות משלוח הפרחים ברמת אביב: 20 ש"ח בלבד.

על רמת אביב ועל פרחים:
רמת אביב היא האזור הצפוני של העיר תל אביב המורכבת מהשכונות רמת אביב א', רמת אביב ב', רמת אביב ג' ורמת אביב החדשה. ברמת אביב שוכנת אוניברסיטת תל אביב, כמו גם מוזיאון ארץ ישראל וסמינר הקיבוצים. רמת אביב גובלת עם העיר 
הרצליה והיא קרובה לעיר רמת השרון. יש כמה חנויות פרחים ברמת אביב ולכל חנות פרחים ברמת אביב יש סגנון שונה של שזירת פרחים. אצלנו בהרמוניה משלוח פרחים רמת אביב מתבצע בחינם להזמנות מעל 180 ש"ח. משלוח פרחים להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח ישלח אל רמת אביב בעלות של משלוח מקומי (20 ש"ח בלבד). לבחירת זר פרחים ברמת אביב או סידור פרחים לרמת אביב, הציצו בתפריט העליון באתר ובחרו בקטגוריה הרצויה מבין הקטגוריות הרבות של זרי פרחים, סידורי פרחים, עציץ פורח, סלסלת פירות, חבילת שי, מארז שוקולד, יין, זר מתוק ומתנות מפתיעות עם משלוחים ברמת אביב. משלוחי פרחים לרמת אביב בהרמוניה ניתן לבצע בהזמנה טלפונית בשעות הפעילות בטלפון 1700-700-440 ועכשיו חדש: פרחים בוואטסאפ – הזמנות למשלוח פרחים ברמת אביב גם בהודעות בווואטסאפ או שיחות וואטסאפ. הקליקו על הסמל של WhatsApp מצד שמאל למעלה ואנו נשיב לכם ישירות!. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ברמת אביב של תרבות, של ים ושל פרחים.

רוצה לשלוח קרוב לכאן? אנו מגיעים גם ל
התקשרו - Call
WhatsApp chat WhatsApp us