אצלנו בהרמוניה פרחים קריית ביאליק, אנו מציעים שירות משלוחי פרחים בקריית ביאליק והסביבה.
את הפרחים בקריית ביאליק ניתן לשלב עם הפתעות מתוקות, עם פירות, יין, בלונים, שוקולד, בכך להתאים את הזמנת הפרחים לכל אירוע.
מוקד ההזמנות שלנו פעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-20:00.
הזמנות מהיום להיום למשלוחי פרחים לקריית ביאליק והסביבה מתקבלות במוקד ההזמנות שלנו עד השעה 18:00.
לעיתים ניתן להזמין עוד לאותו היום גם לאחר מכן, אנו מתחייבים לעשות את המירב על מנת לספק את השירות הטוב ביותר שתוכלו לבקש.
בימי שישי ובערבי חג מוקד ההזמנות פעיל בין השעות 07:00-14:00.

אנו ממתינים לך ב
1700-700-440

 זה לא מבצע – זה נוהל קבוע:
משלוח פרחים בקריית ביאליק חינם להזמנות מ 180 ש"ח ומעלה.
 להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח, עלות משלוח הפרחים בקריית ביאליק: 20 ש"ח בלבד.

על קריית ביאליק ועל פרחים:
קריית ביאליק היא עיר באזור הקריות הגובלת עם העיר חיפה ועם העיר קריית מוצקין. בקריית ביאליק יותר כ 40 אלף תושבים. יש כמה חנויות פרחים בקריית ביאליק ולכל חנות פרחים בקריית ביאליק יש סגנון שונה של שזירת פרחים. אצלנו בהרמוניה משלוח פרחים קריית ביאליק מתבצע בחינם להזמנות מעל 180 ש"ח. משלוח פרחים קריית ביאליק להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח ישלח בעלות של משלוח מקומי (20 ש"ח בלבד). לבחירת זר פרחים בקריית ביאליק או סידור פרחים לקריית ביאליק, הציצו בתפריט העליון באתר ובחרו בקטגוריה הרצויה מבין הקטגוריות הרבות של זרי פרחים, סידורי פרחים, עציץ פורח, סלסלת פירות, חבילת שי, מארז שוקולד, יין, זר מתוק ומתנות מפתיעות עם משלוחים בקריית ביאליק. משלוחי פרחים קריית ביאליק בהרמוניה ניתן לבצע בהזמנה טלפונית בשעות הפעילות בטלפון 1700-700-440 ועכשיו חדש: פרחים בוואטסאפ – הזמנות למשלוח פרחים בקריית ביאליק גם בהודעות בווואטסאפ או שיחות וואטסאפ. הקליקו על הסמל של WhatsApp מצד שמאל למעלה ואנו נשיב לכם ישירות!. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בקריית ביאליק של צפון, של קריות ושל פרחים.

התקשרו - Call
WhatsApp chat WhatsApp us