תפריט

אצלנו בהרמוניה פרחים בית חולים העמק, אנו מציעים שירות משלוחי פרחים בביה"ח העמק.
את הפרחים בבית חולים העמק ניתן לשלב עם הפתעות מתוקות, עם פירות, יין, בלונים, שוקולד, בכך להתאים את הזמנת הפרחים לכל אירוע.
מוקד ההזמנות שלנו פעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-20:00.
הזמנות מהיום להיום למשלוחי פרחים לבית חולים העמק מתקבלות במוקד ההזמנות שלנו עד השעה 18:00.
לעיתים ניתן להזמין עוד לאותו היום גם לאחר מכן, אנו מתחייבים לעשות את המירב על מנת לספק את השירות הטוב ביותר שתוכלו לבקש.
בימי שישי ובערבי חג מוקד ההזמנות פעיל בין השעות 07:00-14:00.

אנו ממתינים לך ב
1700-700-440

 זה לא מבצע – זה נוהל קבוע:
משלוח פרחים בבית חולים העמק חינם להזמנות מ 180 ש"ח ומעלה.
 להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח, עלות משלוח הפרחים בביה"ח העמק: 20 ש"ח בלבד.

על ביה"ח העמק ועל פרחים:
מרכז רפואי העמק  – (בית חולים העמק), הוא בית החולים המשרת את תושבי עפולה, מגדל העמק, הגליל התחתון, הגלבוע, עמק יזרעאל, עמק המעיינות וצפון בקעת הירדן. ממוקם בין גבעת המורה לעפולה. בבית החולים העמק יש מעבדות, מכונים, חדרי ניתוח משוכללים ו 25 מחלקות  כולל מחלקת יולדות, הוא מאכלס כ 550 מיטות אשפוז. הזמנות פרחים אל בית חולים העמק נהוגות במקרים של החלמה מהירה, התאוששות, עידוד חולים וכמובן כדי לשמח ולאחל מזל טוב ליולדת ולמשפחה המאושרת. יש זרי פרחים רבים שניתן לשלוח להולדת הבן, להולדת הבת, התאומים וכמובן זרים שונים ומגוונים להחלמה ולעידוד חולים. משלוח פרחים ביה"ח העמק מתבצע בחינם בהרמוניה להזמנות מעל 180 ש"ח. משלוח פרחים בית חולים העמק להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח ישלח בעלות של משלוח מקומי (20 ש"ח בלבד). לבחירת זר פרחים בביה"ח העמק או סידור פרחים לביה"ח העמק, הציצו בתפריט העליון באתר ובחרו בקטגוריה הרצויה מבין הקטגוריות הרבות של זרי פרחים, סידורי פרחים, עציץ פורח, סלסלת פירות, חבילת שי, מארז שוקולד, יין, זר מתוק ומתנות מפתיעות עם משלוחים בביה"ח העמק. משלוחי פרחים בית חולים העמק בהרמוניה ניתן לבצע בהזמנה טלפונית בשעות הפעילות בטלפון 1700-700-440 ועכשיו חדש: פרחים בוואטסאפ – הזמנות למשלוח פרחים בבית חולים העמק גם בהודעות בווואטסאפ או שיחות וואטסאפ. הקליקו על הסמל של WhatsApp מצד שמאל למעלה ואנו נשיב לכם ישירות! נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בבית חולים העמק של בריאות, של לידות ושל פרחים.
רוצה לשלוח קרוב לכאן? אנו מגיעים גם ל

התקשרו - Call
WhatsApp WhatsApp us