אצלנו בהרמוניה פרחים הדסה הר הצופים, אנו מציעים שירות משלוחי פרחים בהדסה הר הצופים.
את הפרחים בהדסה הר הצופים ניתן לשלב עם הפתעות מתוקות, עם פירות, יין, בלונים, שוקולד, בכך להתאים את הזמנת הפרחים לכל אירוע.
מוקד ההזמנות שלנו פעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-20:00.
הזמנות מהיום להיום למשלוחי פרחים להדסה הר הצופים מתקבלות במוקד ההזמנות שלנו עד השעה 18:00.
לעיתים ניתן להזמין עוד לאותו היום גם לאחר מכן, אנו מתחייבים לעשות את המירב על מנת לספק את השירות הטוב ביותר שתוכלו לבקש.
בימי שישי ובערבי חג מוקד ההזמנות פעיל בין השעות 07:00-14:00.

אנו ממתינים לך ב
1700-700-440

 זה לא מבצע – זה נוהל קבוע:
משלוח פרחים בהדסה הר הצופים חינם להזמנות מ 180 ש"ח ומעלה.
 להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח, עלות משלוח הפרחים בהדסה הר הצופים: 20 ש"ח בלבד.

על הדסה הר הצופים ועל פרחים:
בית חולים הדסה הר הצופים הוא בית חולים אוניברסיטאי המשרת אלפי יולדות ותושבים בעיר ירושלים והישובים סביבה. בית החולים ממוקם על פסגת הר הצופים בירושלים. בבית החולים הדסה הר הצופים יש מחלקות רבות כולל מחלקת יולדות מפותחת. הזמנות פרחים אל בית חולים הדסה הר הצופים  נהוגות במקרים של החלמה מהירה, התאוששות, עידוד חולים וכמובן כדי לשמח ולאחל מזל טוב ליולדת ולמשפחה המאושרת. יש זרי פרחים רבים שניתן לשלוח להולדת הבן, להולדת הבת, התאומים וכמובן זרים שונים ומגוונים להחלמה ולעידוד חולים. משלוח פרחים ביה"ח הדסה הר הצופים מתבצע בחינם בהרמוניה להזמנות מעל 180 ש"ח. משלוח פרחים בית חולים הדסה הר הצופים להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח ישלח בעלות של משלוח מקומי (20 ש"ח בלבד). לבחירת זר פרחים בביה"ח הדסה הר הצופים או סידור פרחים לביה"ח הדסה הר הצופים, הציצו בתפריט העליון באתר ובחרו בקטגוריה הרצויה מבין הקטגוריות הרבות של זרי פרחיםסידורי פרחיםעציץ פורחסלסלת פירותחבילת שימארז שוקולדייןזר מתוק ומתנות מפתיעות עם משלוחים בביה"ח הדסה הר הצופים. משלוחי פרחים בית חולים הדסה הר הצופים בהרמוניה ניתן לבצע בהזמנה טלפונית בשעות הפעילות בטלפון 1700-700-440 ועכשיו חדש: פרחים בוואטסאפ – הזמנות למשלוח פרחים בבית חולים הדסה הר הצופים גם בהודעות בווואטסאפ או שיחות וואטסאפ. הקליקו על הסמל של WhatsApp מצד שמאל למעלה ואנו נשיב לכם ישירות! נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בבית חולים הדסה הר הצופים של בריאות, של לידות ושל פרחים.
התקשרו - Call
WhatsApp chat WhatsApp us