תפריט

אצלנו בהרמוניה פרחים בית חולים נהריה, אנו מציעים שירות משלוחי פרחים בביה"ח נהריה.
את הפרחים בבית חולים נהריה ניתן לשלב עם הפתעות מתוקות, עם פירות, יין, בלונים, שוקולד, בכך להתאים את הזמנת הפרחים לכל אירוע.
מוקד ההזמנות שלנו פעיל בימים א-ה בין השעות 08:00-20:00.
הזמנות מהיום להיום למשלוחי פרחים לבית חולים נהריה מתקבלות במוקד ההזמנות שלנו עד השעה 18:00.
לעיתים ניתן להזמין עוד לאותו היום גם לאחר מכן, אנו מתחייבים לעשות את המירב על מנת לספק את השירות הטוב ביותר שתוכלו לבקש.
בימי שישי ובערבי חג מוקד ההזמנות פעיל בין השעות 07:00-14:00.

אנו ממתינים לך ב
1700-700-440

 זה לא מבצע – זה נוהל קבוע:
משלוח פרחים בבית חולים נהריה חינם להזמנות מ 180 ש"ח ומעלה.
 להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח, עלות משלוח הפרחים בביה"ח נהריה: 20 ש"ח בלבד.

על בית חולים נהריה ועל פרחים:
ביה"ח נהריה  – המרכז הרפואי לגליל, הוא בית החולים הגדול ביותר בגליל, ממוקם בעיר נהריה והוא נותן שירותי בריאות לתושבי נהריה והישובים בסביבה. בבית חולים נהריה עשרות מחלקות אשפוז  – פנימיות, כירורגיות, נוירוכירורגיות, אורטופדיות, מכון MRI ומחלקת יולדות גדולה. הזמנות פרחים אל בית חולים נהריה נהוגות במקרים של החלמה מהירה, התאוששות, עידוד חולים וכמובן כדי לשמח ולאחל מזל טוב ליולדת ולמשפחה המאושרת. יש זרי פרחים רבים שניתן לשלוח להולדת הבן, להולדת הבת, התאומים וכמובן זרים שונים ומגוונים להחלמה ולעידוד חולים. משלוח פרחים  ביה"ח נהריה מתבצע בחינם בהרמוניה להזמנות מעל 180 ש"ח. משלוח פרחים בית חולים נהריה להזמנות נמוכות מ 180 ש"ח ישלח בעלות של משלוח מקומי (20 ש"ח בלבד). לבחירת זר פרחים בביה"ח נהריה או סידור פרחים לביה"ח נהריה, הציצו בתפריט העליון באתר ובחרו בקטגוריה הרצויה מבין הקטגוריות הרבות של זרי פרחים, סידורי פרחים, עציץ פורח, סלסלת פירות, חבילת שי, מארז שוקולד, יין, זר מתוק ומתנות מפתיעות עם משלוחים בביה"ח נהריה. משלוחי פרחים בית חולים נהריה בהרמוניה ניתן לבצע בהזמנה טלפונית בשעות הפעילות בטלפון 1700-700-440 ועכשיו חדש: פרחים בוואטסאפ – הזמנות למשלוח פרחים בבית חולים נהריה גם בהודעות בווואטסאפ או שיחות וואטסאפ. הקליקו על הסמל של WhatsApp מצד שמאל למעלה ואנו נשיב לכם ישירות! נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בבית חולים נהריה  של בריאות, של לידות ושל פרחים.
התקשרו - Call
WhatsApp chat WhatsApp us